System Holterowski Philips

Kontakt

mail: m.dropiewski@viridian.com.pl

tel. +48 507 964 415

Oprogramowanie do analizy holterowskiej (holter) firmy Philips skanuje zarejestrowane pobudzenia serca pacjenta, analizuje je i tworzy raport, na podstawie którego kardiolog może postawić rozpoznanie. Ten zaawansowany system dostarcza specjalistom niezastąpionych informacji, umożliwiających trafne diagnozy i skuteczne strategie terapeutyczne. Oprogramowanie odbiera dane z rejestratorów – holterów Philips DigiTrak Plus i DigiTrak XT o czasie od 24h do 7 dni zapisu czynności serca pacjenta.

Holter domowy na serce – precyzyjna diagnoza i monitorowanie zaburzeń

Domowy holter serca to narzędzie o wysokiej precyzji, pozwalające na identyfikację subtelnych nieregularności rytmu, które mogą pozostawać niezauważone podczas standardowych badań. Wspierając pracę specjalistów, urządzenie to przyczynia się do poprawy jakości opieki nad pacjentami z zaburzeniami rytmu serca. Dzięki nieustannej rejestracji aktywności elektrycznej serca przez wiele godzin mobilny holter do domu stanowi nieocenione wsparcie w diagnostyce i monitorowaniu pacjentów.

Precyzyjna analiza danych z holtera serca Philips

Po zakończeniu rejestracji dane pozyskane poprzez holter sercowy Philips są skanowane, po czym oprogramowanie podaje analizę wstępną. Użytkownik odgrywa ważną rolę w analizie danych. W każdym momencie skanowania może kontrolować przebieg analizy w celu odrzucania artefaktów i zmiany klasyfikacji pobudzeń. Dzięki właściwie skonfigurowanej aparaturze diagnostycznej system holterowski Philips może dostarczyć kardiologowi dokładny raport, pozwalający na postawienie pacjentowi prawidłowej diagnozy. Dane gotowe są do pobrania w wyjątkowo krótkim czasie – zaledwie 90 sekund. Niezwykła funkcjonalność sprawia więc, że holter kardiologiczny w połączeniu z systemem dostępnym w naszej ofercie zapewnienia najwyższej jakości opieki medycznej pacjentom.

Call Now Button

Adres:

ul. Morgowa 4 04-224 Warszawa woj. mazowieckie

Kontakt:

+48 22 844 30 30 viridian@viridian.com.pl Kontakt Polityka prywatności Blog

Godziny przyjęć:

pon-pt 8:00-16:00

Copyright © Viridian Polska Sp. z o.o.