Kardiomonitory Philips Efficia

Kontakt

Michał Majak

michal@viridian.com.pl

tel. 501 869 139

Viridian Polska w sprzedaży posiada również system monitorowania pacjentów z serii Philips Efficia. To doskonała jakość monitorowania w przystępnej cenie. W ofercie dostępny jest szeroki wachlarz monitorów, dostosowanych do różnorodnych potrzeb klinicznych. Sprawdzone algorytmy do pomiarów parametrów fizjologicznych i podstawowe funkcje monitorowania są teraz w zasięgu ręki. Monitory Efficia opracowano z myślą o potrzebach personelu: są łatwe do przenoszenia i intuicyjne w obsłudze, a większość funkcji obsługuje się za pomocą maksymalnie trzech naciśnięć ekranu.

Kardiomonitory Phillips Efficia – ułatwiając pracę personelowi, pomagamy pacjentom:

Prawdziwym zwrotem z inwestycji w monitorowaniu pacjentów jest jakość opieki zdrowotnej, ale by go osiągnąć, trzeba korzystać z odpowiednich rozwiązań. Pięćdziesiąt lat doświadczenia w produkcji sprzętu do monitorowania pacjentów pozwoliło firmie Philips zrozumieć potrzeby personelu medycznego oraz sposób ich pracy. Pomogło również opracować monitory pacjenta Efficia, które są łatwe w użyciu i umożliwiają szybkie rozpoczęcie monitorowania i prowadzenie skutecznego nadzoru nad ich stanem. Intuicyjny interfejs kardiomonitora Efficia pozwala szybko nauczyć się obsługi urządzenia. Po zapoznaniu się ze skróconym przewodnikiem obsługi nawet pracownicy z niewielkim doświadczeniem są przygotowani do korzystania z urządzenia.

Korzystanie z monitora pacjenta Philips Efficia CM120 nigdy nie było łatwiejsze dzięki wykorzystaniu sprawdzonych parametrów fizjologicznych i niezbędnej funkcji monitorowania. Opracowując monitory Efficia, wzięto pod uwagę procesy robocze; Są przenośne i bardzo przyjazne dla użytkownika, a większość funkcji można uzyskać za pomocą trzech lub mniej kliknięć.

Call Now Button

Adres:

ul. Morgowa 4 04-224 Warszawa woj. mazowieckie

Kontakt:

+48 22 844 30 30 viridian@viridian.com.pl Kontakt Polityka prywatności Blog

Godziny przyjęć:

pon-pt 8:00-16:00

Copyright © Viridian Polska Sp. z o.o.