Maski NIV

Maska NIV to rodzaj maski używanej do nieinwazyjnej wentylacji mechanicznej. Jest to technika wspomagania oddychania, która nie wymaga intubacji ani innych inwazyjnych procedur. Zamiast tego, pacjent oddycha przez maskę, która jest mocowana na nosie i ustach. Może być ona stosowana w celu uniknięcia intubacji u pacjentów z ostrą niewydolnością oddechową lub jako środek przejściowy podczas odstawienia od respiratora.

W ramach naszej oferty proponujemy wiele wariantów masek NIV dostosowanych do potrzeb każdego pacjenta.

Warianty masek NIV w ofercie Viridian Polska

W ofercie Viridian Polska znaleźć można:

  • Warianty ustno-nosowe:

Maski te obejmują zarówno nos, jak i usta. Taka budowa pozwala na efektywniejszą wentylację. Dzięki niej warianty te dostarczają także większą ilości powietrza. Maski ustno-nosowe sprawdzą się w przypadku osób, które oddychają przez usta podczas snu lub które mają problemy z oddychaniem przez nos.

  • Warianty pełnotwarzowe:

Pełnotwarzowe maski NIV to największe i najbardziej kompleksowe propozycje znajdujące się w naszej ofercie. Jak nazwa wskazuje, obejmują one całą twarz – od czoła do brody. Zapewniają tym samym maksymalne wsparcie i szerokie pole widzenia. Są zalecane dla osób, które mają poważne problemy z oddychaniem i które wymagają stabilnej i ciągłej wentylacji. Choć mogą być mniej komfortowe niż mniejsze warianty, oferują one najwyższy poziom wsparcia.

Wybór maski NIV – zaufaj profesjonalistom

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami masek NIV. Jednocześnie zachęcamy także do zwrócenia uwagi na dedykowane im akcesoria. W przypadku pojawienia się jakichkolwiek niepewności nasi wykwalifikowani konsultanci są dostępni, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania i pomóc w dobraniu odpowiedniego modelu. Zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz produkty najwyższej jakości.

Call Now Button

Adres:

ul. Morgowa 4 04-224 Warszawa woj. mazowieckie

Kontakt:

+48 22 844 30 30 viridian@viridian.com.pl Kontakt Polityka prywatności Blog

Godziny przyjęć:

pon-pt 8:00-16:00

Copyright © Viridian Polska Sp. z o.o.