Kardiomonitory IntelliVue Philips MX

Kontakt

Michał Majak

michal@viridian.com.pl

tel. 501 869 139

Firma Philips przykłada dużą wagę do rozwijania technologii, które pomagają lekarzom w gromadzeniu, łączeniu i zestawianiu danych pacjenta w celu uzyskania pełnego obrazu jego stanu zdrowia – monitor pacjenta jest dla nas priorytetem. Viridian Polska sprzedaje rozwiązania w zakresie monitorowania pacjenta dostosowane do indywidualnych potrzeb. Sieć kliniczna Philips IntelliVue daje wybór pomiędzy infrastrukturą przewodową a bezprzewodową. Rozwiązania komunikacyjne takie jak monitor pacjenta IntelliVue zapewniają szerokie możliwości wymiany danych z urządzeniami medycznymi i systemami klinicznymi. Łatwo integrują się z istniejącą infrastrukturą informatyczną i umożliwiają jej rozwój w przyszłości. Monitory pacjenta IntelliVue dostarczają personelowi medycznemu potrzebnych informacji w przejrzystej formie. Monitory parametrów życiowych mają intuicyjny interfejs użytkownika i charakteryzują się estetycznym wzornictwem. Przenośny model kardiomonitora Philips IntelliVue X3 poprzez swoją kompaktową formę jest idealną wersją przenośnego monitora medycznego pacjenta.

IntelliVue – kardiomonitory firmy Philips

Philips zaprojektował monitory pacjenta, które są odpowiedzią na zmieniające się potrzeby pracowników opieki zdrowotnej i chorych. Produkty z serii IntelliVue MX dostarczają szczegółowych informacji na temat stanu fizjologicznego pacjenta w czasie rzeczywistym. Dzięki temu umożliwiają podejmowanie szybkich i prawidłowych decyzji terapeutycznych przez personel medyczny. Kardiomonitory Philips IntelliVue MX gwarantują efektywne przesyłanie danych z przyłóżkowego urządzenia do elektronicznego systemu medycznej dokumentacji. Jest to możliwe również w trakcie transportu pacjenta. Kardiomonitory IntelliVue wyposażone są w spójny interfejs, dzięki czemu obsługa sprzętów jest prosta. Dużym atutem oferowanych przez nas urządzeń jest to, że nie wymagają one modernizowania infrastruktury IT w placówkach medycznych.

Kardiomonitory Philips – możliwości urządzeń serii IntelliVue

Rozwiązanie w postaci kardiomonitora IntelliVue firmy Philips pozwala połączyć w jedną całość różnorodne elementy ułatwiające podejmowanie trafnych decyzji przy łóżku pacjenta. Narzędzia wspomagające monitorowanie pacjenta charakteryzują się intuicyjnymi ekranami, inteligentnymi alarmami i predykcyjnymi algorytmami umożliwiającymi wykrycie subtelnych zmian stanu pacjenta i szybkie podejmowanie odpowiednich działań.

Monitor diagnostyczny funkcji życiowych IntelliVue spełnia potrzeby związane z monitorowaniem pacjentów w ciężkim stanie i w najbardziej wymagających sytuacjach (np. pacjentów przechodzących operacje kardiochirurgiczne). Opcja połączenia z komputerem PC, który działa jednocześnie i niezależnie od monitora, pozwala zintegrować kardiomonitor z istniejącą infrastrukturą informatyczną. Oferowane przez Viridian urządzenia monitorujące funkcje życiowe są wyjątkowo funkcjonalnymi narzędziami pracy. Dzięki przenośnemu kardiomonitorowi Philips z naszej oferty można uzyskać wyraźny obraz stanu pacjenta i odpowiednie informacje kliniczne na pojedynczym widoku przy łóżku pacjenta oraz optymalnie wykorzystać czas, kwalifikacje personelu i zasoby placówki medycznej. Zapraszamy do współpracy, jeśli potrzebny jest Państwu dobry, ale tani kardiomonitor.

Call Now Button

Adres:

ul. Morgowa 4 04-224 Warszawa woj. mazowieckie

Kontakt:

+48 22 844 30 30 viridian@viridian.com.pl Kontakt Polityka prywatności Blog

Godziny przyjęć:

pon-pt 8:00-16:00

Copyright © Viridian Polska Sp. z o.o.