Kardiografy, Aparaty diagnostyczne EKG i KTG, holtery
– sprzedaż i dystrybucja

Sprzedaż i dystrybucja aparatów diagnostycznych EKG i KTG oraz kardiometrów to nowa, prężnie działająca gałąź naszego pionu sprzedaży. W ofercie Viridian Polska znajdują się sprawdzone, nowoczesne urządzenia firmy Philips. Jako że w każdej placówce zdrowia nie powinno zabraknąć sprzętu do sprawdzania funkcji życiowych, nowoczesny aparat EKG musi się w nim pojawić. Zebrane przez aparaty EKG i inne maszyny diagnostyczne dane o stanie pacjenta pomogą lekarzom w obserwacji funkcji życiowych.

Algorytmy, kardiografy, monitory i systemy zarządzania danymi EKG firmy Philips przyspieszają obieg informacji kardiologicznych w całej placówce. Aparaty do EKG przenośne cieszą się również dużym zainteresowaniem wśród osób poszukujących domowego monitora EKG. Efektem nowoczesnego monitoringu jest usprawnienie pracy, poprawa wydajności i podniesienie jakości opieki kardiologicznej. Sprawdź nasze aparaty EKG Philips w konkurencyjnej cenie i skontaktuj się z nami w celu omówienia warunków zakupowych.

1-2-3 EKG to slogan, który cechuje wszystkie aparaty EKG Philips, znajdujące się w ofercie sprzedaży Viridian Polska Sp. z o.o.. Dystrybuowane przez nas elektrokardiografy serii TC mimo bardzo zaawansowanego oprogramowania diagnostycznego są bardzo proste w obsłudze i przyjazne dla użytkownika. W sprzedawanych przez Viridian Polska aparatach EKG firmy Philips procedura wykonania badania została skrócona i wymaga jedynie kolejnego użycia trzech przycisków:

  • 1- włączenie kardiografu,
  • 2- wpisanie danych,
  • 3- pomiar i raport EKG.

Wszystkie raporty EKG generowane przez aparat mogą być następnie wydrukowane lub zapisane w pamięci wewnętrznej lub zewnętrznej urządzenia USB. Aparaty EKG mogą również zostać zintegrowane z dowolnym systemem szpitalnym w celu tworzenia list roboczych, przesyłania listy zleceń, zapytań i pobrań dotyczących danych pacjenta. Monitoring EKG daje również możliwość obejrzenia historii zapisów (full-disclosure) oraz wprowadzenia znacznika zdarzeń do analizy lub późniejszego przeglądu. Dzięki zastosowaniu do monitorowania EKG specjalnego modułu pacjenta (PIM) kable pacjenta nie plączą się, a umieszczony na nim przycisk pozwala wykonać badanie EKG bez konieczności kontaktu z urządzeniem EKG.

Podstawą działania elektrokardiografów (EKG) firmy Philips jest algorytm interpretacyjny DXL. Od ponad 50 lat algorytm jest ciągle udoskonalany i wdrażany w kolejnych seriach aparatów EKG Philips. Lata pracy pozwoliły dopracować kardiografy do tego stopnia, że posiadają one wiele zaawansowanych opisów interpretacyjnych, pomiarów rozszerzonych, a także możliwość objaśnień dla wszystkich opisów. Opisy uzyskiwane dzięki aparatowi EKG Philips dzielą się na cztery podstawowe kategorie:

  • ostry zawał serca,
  • blok całkowity,
  • bardzo wysoka częstość rytmu,
  • ostre niedokrwienie.

Aparaty PageWriter serii TC dodatkowo wspomagają decyzje kliniczne w diagnostyce STEMI oraz sygnalizują wartości krytyczne, które wymagają natychmiastowej reakcji personelu medycznego. Praca wszystkich diagnostycznych aparatów EKG jest zgodna z międzynarodową terminologią i zaleceniami AHA. Dla oddziałów bardziej wyspecjalizowanych możliwa jest rozbudowa naszego sprzętu do EKG z 12- do 16-odprowadzeniowego elektrokardiogramu. Każdy elektrokardiograf oprócz pomocniczej mapy odprowadzeń na ekranie wskazuje różnymi kolorami jakość sygnału krzywych. Dodatkowo algorytm DXL wykrywa niepodłączone oraz zamienione umiejscowienie odprowadzeń.

Do każdego aparatu EKG można wybrać szereg różnych akcesoriów dzięki, którym badanie EKG z zastosowaniem sprzętu medycznego z Viridian Polska jest dostosowane do pacjentów i preferencji personelu medycznego. Dedykowane wózki EKG usprawniają transport aparatu w obrębie oddziału oraz umożliwiają przechowywanie niezbędnych akcesoriów przy samym aparacie.

Aparaty EKG PageWriter serii TC powstały w celu dostosowania się do wszystkich oddziałów szpitalnych i ich potrzeb. W sprzedaży posiadamy następujące modele aparatów EKG:

  • TC10 – jest najmniejszym aparatem EKG o budowie przypominającej tablet z drukarką i wygodną rączką transportową.
  • TC20 oraz TC30 – to aparaty o klasycznym wyglądzie z pełnym 12-odprowadzeniowym EKG i pochylonym ekranem.
  • TC50 – to najbardziej zaawansowany z całej serii kardiograf z dużo większym otwieranym ekranem jak w laptopie. Każdy z aparatów EKG można połączyć z systemem IntelliSpace ECG, który służy do zbierania wszystkich badań, przeglądu, wnikliwej analizy oraz wykonywaniu pomiarów, również danych EKG pochodzących z kardiomonitorów Philips.
Call Now Button

Adres:

ul. Morgowa 4 04-224 Warszawa woj. mazowieckie

Kontakt:

+48 22 844 30 30 viridian@viridian.com.pl Kontakt Polityka prywatności Blog

Godziny przyjęć:

pon-pt 8:00-16:00

Copyright © Viridian Polska Sp. z o.o.