Blog

Bezpieczeństwo w każdym miejscu. AED w praktyce.

Każdy z nas chce w jak najlepszym stopniu zadbać o zdrowie swoje oraz bliskich. Zdrowa dieta, sport oraz okresowe wizyty lekarskie to najlepsze co możemy zrobić dla naszego organizmu aby zapobiegać zachorowaniom. Co jednak zrobić, kiedy ktoś w naszym otoczeniu straci przytomność ? Co zrobić w przypadku nagłego zatrzymania krążenia?

Czytaj więcej…

Na czym polega badanie EKG?

Dobrze znana wszystkim zasada „Lepiej zapobiegać niż leczyć” podkreśla znaczenie profilaktyki zdrowia. Aby poznać swój stan zdrowia najlepiej wykonywać co roku badania profilaktyczne. Jednym z nich jest badanie EKG.

Czytaj więcej…

Profesjonalne wyposażenie karetki

Walka o ludzkie życie bywa wyjątkowo trudna. Ratownicy doskonale zdają sobie sprawę z tego, że podczas akcji istotne bywają nawet sekundy. Dlatego właśnie muszą oni zawsze korzystać z najwyższej jakości, profesjonalnego sprzętu, który pozwala na ratowanie ludzi w każdej sytuacji.

Czytaj więcej…

Precyzyjna kontrola stanu pacjenta

Kontrolowanie stanu pacjentów jest niezwykle istotne. Niektóre przypadłości sprawiają, że stan chorego może się pogorszyć w każdej chwili, zdarza się, że w najmniej oczekiwanym momencie pojawia się konieczność reagowania na pojawiające się objawy, bądź też pomocy pacjentowi w przetrwaniu nagle nasilającego się bólu.

Czytaj więcej…

Dobrze zaopatrzony szpital i bezpieczny poród

Ciąża to niezwykły okres w życiu każdej kobiety. To czas, kiedy tworzy się wyjątkowa więź między matką, a dzieckiem. Przez te dziewięć miesięcy wiele się dzieje, dziecko stopniowo wykształca poszczególne kończyny, w końcu staje się gotowe do przyjścia na świat. To bardzo ważne, by w tym okresie matka zdrowo się odżywiała oraz nie korzystała z żadnych niebezpiecznych dla dziecka używek.

Czytaj więcej…

Jak zaopatrzyć placówkę medyczną w odpowiedni sprzęt?

Właściwe wyposażenie jest kluczowym elementem każdego szpitala oraz kliniki. To bardzo ważne, by w takich miejscach wszelkie sprzęty zawsze były idealnie dopasowane do charakteru wykonywanych działań oraz prawidłowo przygotowane do pracy przez prawdziwych profesjonalistów.

Czytaj więcej…

Call Now Button