Kapnografy

Kontakt

mail: m.dropiewski@viridian.com.pl

tel. +48 507 964 415

W asortymencie naszej firmy dostępne są kapnografy. Urządzenia te umożliwiają przeprowadzenie pomiaru końcowo-wydechowego stężenia dwutlenku węgla, czyli EtCO2. Ponadto używa się ich do określania wdechowego stężenia dwutlenku węgla i częstości oddechów. W ofercie mamy takie urządzenia do kapnografii jak Masimo EMMA oraz RAD-97. Drugi z wymienionych sprzętów pozwala na monitorowanie utlenowania i wentylacji.

Do czego używa się urządzeń do kapnografii?

Kapnografy to sprzęty wykorzystywane do przeprowadzania badań związanych z mierzeniem poziomu dwutlenku węgla w wydychanym powietrzu. Dzięki nim możliwy jest pomiar końcowo-wydechowego dwutlenku węgla (EtCO2), ilości oddechów (RR) i krzywej EtCO2 w rzeczywistym czasie.

Urządzenia do kapnografii używane są na oddziałach ratunkowych, oddziałach intensywnej opieki medycznej, salach operacyjnych i pooperacyjnych czy też w karetkach. Stosuje się je w przypadku pacjentów oddychających samodzielnie oraz zaintubowanych. Co więcej, kapnografy pozwalają na monitorowanie innych funkcji życiowych pacjenta. Mowa tu np. o pulsie i saturacji. Ponadto urządzenia te szacują skuteczność RKO, a także informują o tym, czy rurka intubacyjna została osadzona prawidłowo.

Gwarancja wygodnego użytkowania

Dostępne w naszej ofercie urządzenia do kapnografii to niewielkie i lekkie sprzęty, które bez problemu można przenieść w inne miejsce. Wyróżniają się intuicyjną obsługą, dzięki czemu korzystanie z nich jest proste i wygodne. Zarówno Masimo EMMA, jak i RAD-97 zostały wyposażone w dotykowy, czytelny ekran. Co więcej, wyświetlacze w urządzeniach do kapnografii mają czujnik światła otoczenia. Dzięki tej opcji jasność ekranu dostosowuje się automatycznie do panujących warunków, aczkolwiek parametr ten można też zmieniać ręcznie. Proponowane przez nas kapnografy wyposażone zostały również w dźwiękowe i wizualne systemy alarmowe.

Call Now Button

Adres:

ul. Morgowa 4 04-224 Warszawa woj. mazowieckie

Kontakt:

+48 22 844 30 30 viridian@viridian.com.pl Kontakt Polityka prywatności Blog

Godziny przyjęć:

pon-pt 8:00-16:00

Copyright © Viridian Polska Sp. z o.o.