Nowoczesne respiratory medyczne

Viridian Polska w swojej historii sprzedaży może poszczycić się wieloletnim doświadczeniem w dystrybucji aparatów do znieczulenia oraz respiratorów Philips. W naszym portfolio znajduje się nowoczesny i innowacyjny respirator medyczny transportowy od Inovytec. Założony w 2011 roku Inovytec jest innowacyjną firmą produkującą urządzenia medyczne, pozostając liderem w zakresie nowatorskich modeli urządzenia wspomagającego oddychanie. Opracowuje najnowocześniejsze rozwiązania w dziedzinie niewydolności oddechowej i kardiologicznej. Respiratory tej marki zostały zaprojektowane, by skutecznie wspierać w krytycznych momentach. Wiodące szpitale, organizacje ratunkowe, wojsko i wiele ośrodków medycznych na całym świecie stosuje na co dzień znakomity respirator do wentylacji inwazyjnej lub nieinwazyjnej od Inovytec.

Zapraszamy do kontaktu, znajdziemy dla Państwa idealny przenośny respirator automatyczny do wspomagania oddechu!

Niezawodne respiratory do wentylacji nieinwazyjnej oraz inwazyjnej

Rozwiązania zastosowane w serii Ventway sprawdzą się nawet w najtrudniejszych warunkach oraz sytuacjach awaryjnych. Za pomocą tych nowoczesnych respiratorów skutecznie dostarczy się tlen pacjentom z niewydolnością oddechową metodą zarówno inwazyjnej, jak i nieinwazyjnej wentylacji mechanicznej płuc.

Oferowane respiratory stosowane są między innymi na oddziałach intensywnej terapii, oddziałach ratunkowych, ale także na salach operacyjnych i do badań obrazowych. Mobilny respirator ratowniczy Ventway Sparrow dzięki niewielkim gabarytom doskonale sprawdza się w karetkach pogotowia. W ofercie posiadamy również respirator oddechowy podręczny przeznaczony do użytku przez wojsko w warunkach bojowych.

Każdy oferowany przez Viridian Polska respirator przenośny odpowiada najwyższym standardom i jest zgodny z wymaganiami medycznymi. Jakość prezentowanych respiratorów transportowych potwierdza spełnianie przez nie restrykcyjnych norm dotyczących lotniczego pogotowia ratunkowego, w tym wykazywania odporności na wysokość.

Call Now Button

Adres:

ul. Morgowa 4 04-224 Warszawa woj. mazowieckie

Kontakt:

+48 22 844 30 30 viridian@viridian.com.pl Kontakt Polityka prywatności Blog

Godziny przyjęć:

pon-pt 8:00-16:00

Copyright © Viridian Polska Sp. z o.o.