Respiratory i aparaty do znieczulenia – sprzedaż i dystrybucja
– aparaty znieczulające

Wentylacja i Znieczulenie Pacjenta

Dameca i Philips, to firmy produkujące szeroką gamę urządzeń do wentylacji. Ich szeroki asortyment produktowy stanowi integralną część portfolio sprzedażowego Viridian Polska. Możemy poszczycić się wieloletnim doświadczeniem w dystrybucji aparatów do znieczulenia oraz respiratorów. Wśród wielu produktów na wyróżnienie z pewnością zasługują urządzenia do wentylacji nieinwazyjnej. Dzięki szerokiej ofercie sprzętów wspomagających leczenie pacjentów w szpitalach można zapewnić im nieporównywalnie lepsze warunki do oddychania i tym samym wspomóc w odzyskiwaniu zdrowia. Nieodłącznym elementem w sprzedaży produktów do wentylacji są również akcesoria do wentylacji nieinwazyjnej (patrz dział akcesoria). Nasze respiratory transportowe odznaczają się wysoką jakością, dzięki czemu zawsze spełniają doskonale swoje zadania. Jeżeli potrzebują Państwo respirator transportowy, zapraszamy do kontaktu. Znajdziemy dla Państwa idealne urządzenie.

Respiratory firmy Philips cechują się najwyższą jakością, bezawaryjnością oraz prostotą obsługi. Produkowane w USA respiratory posiadają unikalne cechy czyniące je wyjątkowym wsparciem klinicystów w wentylacji pacjenta. Szeroka gama trybów wentylacji to pewność i adekwatność terapii. Konstrukcja respiratorów oparta jest na wbudowanej turbinie. Posiadają zasilanie akumulatorowe, które daje pewność działania na długi czas. Szeroka gama zastosowań respiratorów zarówno w wentylacji przyłóżkowej jak i w transporcie pacjenta sprawia, że możemy poszczycić się sprzętem o wyjątkowych funkcjonalnościach. Viridian Polska posiada w sprzedaży respiratory Philips, które są najlepszym rozwiązaniem na rynku w wentylacji nieinwazyjnej. Oferujemy szeroki wybór masek NIV. Respiratory Philips zapewniają pewną i bezpieczną terapię dla pacjentów z zaostrzeniami POCHP, z kardiogennym obrzękiem płuc zarówno na OIT, Oddziałach Ratunkowych oraz zachowawczych oddziałach szpitalnych.

Proponowane przez Viridian Polska respiratory Philips to uniwersalne urządzenia sprawdzające się doskonale także w trakcie odzwyczajania pacjentów od wentylacji mechanicznej, oraz w przygotowaniu pacjentów do wentylacji długoterminowej (pozaszpitalnej).

Firma Dameca A.S. powstała w 1947 roku w Kopenhadze. W ciągu 70 lat wprowadziła na rynki całego świata ponad 35000 aparatów do znieczulania. Ciągły rozwój i doskonalenie konstrukcji pozwala na oferowanie aparatów do znieczulania najwyższej jakości, cechujących się bezawaryjnością oraz prostotą obsługi. Dystrybuowane przez Viridan Polska Aparaty do znieczulania Dameca, to gama produktów, które zadowolą każdego klienta. Doskonały respirator w połączeniu ze zintegrowanym układem oddechowym IBS pozwala skonfigurować pewny, bezpieczny i niezawodny aparat do znieczulania. Zintegrowany układ oddechowy IBS cechuje wszystkie aparaty do znieczulania Dameca.

W ofercie sprzedaży posiadamy aparaty do znieczulenia Dameca Siesta i Whispa wyposażone w klasyczne rotametry i szeroką gamę trybów wentylacji. Posiadają PRVT, czyli chroniący płuca tryb wentylacji łączący w sobie zalety wentylacji kontrolowanej objętościowo (VCV) i kontrolowanej ciśnieniowo (PCV). Optymalna wentylacja jest osiągana poprzez kontrolę przepływu wdechowego, utrzymując ciśnienie wdechowe na bezpiecznym poziomie, w czasie gdy pacjent jest znieczulony. Wymagana objętość oddechowa ustawiona przez użytkownika jest osiągana dzięki automatycznej regulacji ciśnienia z oddechu na oddech.

Aparat do znieczulenia Dameca AX500 wyposażony w moduł gazowy, cyfrowe rotametry i 15” dotykowy ekran oraz kompaktowa konstrukcja. Smukły, segmentowy aparat Dameca AX500 zajmując minimum miejsca, jest optymalnym wyborem dla każdej sali operacyjnej. Podwójne koła jezdne zapewniają możliwość płynnego i sprawnego przemieszczania aparatu. W przypadku bardzo ograniczonej przestrzeni alternatywą są rozwiązania naścienne i podwieszenia. Aparat integruje maksimum funkcji. Nawet AGSS do odprowadzania gazów jest tu jedną z głównych funkcji, co pozwoliło zrezygnować z dodatkowego układu na tylnej lub bocznej ścianie aparatu. Wygodna wnęka do instalacji parowników Selactatec i prostej instalacji wszystkich typów monitorów pacjentów, dodatkowo zwiększa wielofunkcyjność aparatu do znieczulenia Dameca AX500.

Aparat do znieczulenia Dameca AX700 z elektronicznym mieszalnikiem gazów, to wysokiej klasy aparat do znieczulania, który zaspokoi nawet najwyższe oczekiwania. Dameca AX700 posiada zaawansowane funkcje takie jak znieczulenie z użyciem niskiego i minimalnego przepływu, czy rozbudowane funkcje wentylacji pacjenta. Prosta i ergonomiczna budowa aparatu sprawia, że jest on dobrym wyborem dla każdej Sali operacyjnej.

Dameca MRI 508 to najlepsze na rynku rozwiązanie do prowadzenia znieczuleń w środowisku MRI. W ciągu dziesięciu lat produkcji sprzedano ponad 3500 sztuk na całym świecie. W roku 2017 została zmodernizowana poprzez wprowadzenie nowego komputera i softwearu. Dameca MRI 508 została doceniona go w 52 Konkursie Ofert Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Urządzenie to zostało wybrane jako najlepsze rozwiązanie do prowadzenia znieczuleń dorosłych, dzieci i noworodków w środowisku rezonansu magnetycznego.

W ofercie sprzedaży Viridian Polska do każdego aparatu do znieczulenia oferujemy najwyższej klasy monitor pacjenta PHILIPS. Pozwala to skonfigurować wysokiej klasy stanowiska do znieczulania precyzyjnie dopasowane do potrzeb i oczekiwań klienta.

Call Now Button