NASZE MARKI

W portfolio naszych produktów znajduje się aparatura medyczna czołowych światowych producentów: Philips Healthcare, Advantech, Masimo, Resuscitation International, HERO oraz wiele innych.

Philips jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w branży medycznej. Wiele lat doświadczeń pozwoliły ukształtować bardzo szerokie portfolio. Philips produkuje takie urządzenia jak: kardiomonitory, centrale monitorujące,  defibrylatory, respiratory, aparaty EKG i KTG, czy też informatykę medyczną obejmującą zarówno monitorowanie pacjenta na terenie całego szpitala jak i archiwizację i analizę danych.

MASIMO jest jednym z największych producentów pulsoksymetrów wysokiej jakości z technologią pozwalającą na swobodne ruchy pacjenta.

Advantech to producent zaawansowanego sprzętu elektronicznego również z zastosowaniami medycznymi. W swojej ofercie posiada: komputery AIO, monitory medyczne, tablety, skomputeryzowane wózki medyczne oraz terminale pacjenta.

Ambulanc (SHENZHEN) TECH. CO., LTD została założona w 2001 roku przez ekspertów w nagłych wypadkach. Amoul® (nazwa marki) zajmuje się innowacjami i opracowywaniem kompleksowych rozwiązań podtrzymywania życia oraz produkcją urządzeń do terapii oddechowej, resuscytacji krążeniowo-oddechowej, urządzeń ratunkowych i intensywnej opieki medycznej.

Założona w 2011 roku firma Inovytec jest innowacyjną firmą produkującą urządzenia medyczne. Opracowuje najnowocześniejsze rozwiązania w dziedzinie niewydolności oddechowej i kardiologicznej. Produkty są zaprojektowane tak, aby wspierać w krytycznych momentach. Wiodące szpitale, organizacje ratunkowe, wojsko i wiele miast na całym świecie wdrożyły już ich rozwiązania.

mobilny respirator

Firma iMDsoft jest światowym liderem w dziedzinie klinicznych systemów informatycznych, specjalizującym się w intensywnej opiece medycznej, anestezjologii i wzmożonym nadzorze. Setki szpitali i sieci opieki zdrowotnej w 24 krajach używają pakietu MetaVision, flagowego produktu firmy, w celu poprawy jakości opieki i poprawy wyników finansowych. Globalny program dystrybucyjny oferuje partnerom dystrybucyjnym kompleksowe podejście do dostarczania najlepszego w swojej klasie oprogramowania firmy iMDsoft. iMDsoft jest spółką zależną, w całości należącą do N. Harris Computer Corporation.

 

Produkty Medec są opracowywane i produkowane w fabryce w Aalst w Belgii. Wewnętrzne badania i rozwój są siłą napędową ciągłych innowacji. Wszystkie produkowane urządzenia podlegają ścisłemu Systemowi Zarządzania Jakością. Medec posiada certyfikat ISO, a jego asortyment produktów jest oznaczony znakiem CE. Czterdzieści lat temu firma Medec rozpoczęła produkcję akcesoriów do anestezjologii i intensywnej terapii. Nie minęło dużo czasu, zanim wprowadzono pierwsze stanowisko do znieczulania. Dziś Medec oferuje szeroką gamę produktów, począwszy od podstawowych respiratorów, a skończywszy na najbardziej zaawansowanych anestezjologicznych stacjach roboczych. Każdego dnia ponad 20 000 pacjentów w ponad 100 krajach jest wentylowanych przez urządzenia Medec. Medec posiada rozległą międzynarodową sieć autoryzowanych dealerów specjalizujących się w anestezjologii i intensywnej terapii.

 

NIMedical to firma biotechnologiczna oraz wiodący projektant i producent systemów bioimpedancji całego ciała, nieinwazyjnego systemu kardiologicznego (NICaS) i nawigatora hemodynamicznego.

Wizja firmy: Zapewnienie nieinwazyjnego pomiaru rzutu serca jako standardu postępowania w leczeniu hemodynamicznym pacjentów z chorobami układu krążenia.

logo imdsoft
Call Now Button

Adres:

ul. Morgowa 4 04-224 Warszawa woj. mazowieckie

Kontakt:

+48 22 844 30 30 viridian@viridian.com.pl Kontakt Polityka prywatności Blog

Godziny przyjęć:

pon-pt 8:00-16:00

Copyright © Viridian Polska Sp. z o.o.