NASZE MARKI

W portfolio naszych produktów znajduje się aparatura medyczna czołowych światowych producentów: Philips Healthcare, Advantech, Masimo, Resuscitation International, HERO oraz wiele innych.

Philips jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w branży medycznej. Wiele lat doświadczeń pozwoliły ukształtować bardzo szerokie portfolio. Philips produkuje takie urządzenia jak: kardiomonitory, centrale monitorujące,  defibrylatory, respiratory, aparaty EKG i KTG, czy też informatykę medyczną obejmującą zarówno monitorowanie pacjenta na terenie całego szpitala jak i archiwizację i analizę danych.

MASIMO jest jednym z największych producentów pulsoksymetrów wysokiej jakości z technologią pozwalającą na swobodne ruchy pacjenta.

Advantech to producent zaawansowanego sprzętu elektronicznego również z zastosowaniami medycznymi. W swojej ofercie posiada: komputery AIO, monitory medyczne, tablety, skomputeryzowane wózki medyczne oraz terminale pacjenta.

Ambulanc (SHENZHEN) TECH. CO., LTD została założona w 2001 roku przez ekspertów w nagłych wypadkach. Amoul® (nazwa marki) zajmuje się innowacjami i opracowywaniem kompleksowych rozwiązań podtrzymywania życia oraz produkcją urządzeń do terapii oddechowej, resuscytacji krążeniowo-oddechowej, urządzeń ratunkowych i intensywnej opieki medycznej.

Call Now Button

Adres:

ul. Morgowa 4 04-224 Warszawa woj. mazowieckie

Kontakt:

+48 22 844 30 30 viridian@viridian.com.pl Kontakt Polityka prywatności Blog

Godziny przyjęć:

pon-pt 8:00-16:00

Copyright © Viridian Polska Sp. z o.o.