NASZE MARKI

Philips jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w branży medycznej. Wiele lat doświadczeń pozwoliły ukształtować bardzo szerokie portfolio. Philips produkuje takie urządzenia jak: kardiomonitory, centrale monitorujące,  defibrylatory, respiratory, aparaty EKG i KTG, czy też informatykę medyczną obejmującą zarówno monitorowanie pacjenta na terenie całego szpitala jak i archiwizację i analizę danych.

Advantech to producent zaawansowanego sprzętu elektronicznego również z zastosowaniami medycznymi. W swojej ofercie posiada: komputery AIO, monitory medyczne, tablety, skomputeryzowane wózki medyczne oraz terminale pacjenta.

MASIMO jest jednym z największych producentów pulsoksymetrów wysokiej jakości z technologią pozwalającą na swobodne ruchy pacjenta.

Dameca to duńska firma założona w 1947 roku, która produkuje i sprzedaje aparaty do znieczuleń pacjentów na rynek światowy i aktualnie jest reprezentowana w ponad 100 krajach.  Wysoka jakość produktów oparta wiedzą wielu specjalistów oraz opiniami klientów pozwala tworzyć niedrogie i skuteczne maszyny anestetyczne. Do 2017 roku ilość sprzedanych urządzeń w skali całego świata przekroczyła 35 ooo.

Resuscitation International amerykańska firma specjalizująca się w produkcji urządzeń do kompresji klatki piersiowej (masażu serca) wspomagających zarówno ratowników medycznych jak i samych lekarzy na terenie wielu oddziałów szpitala.

Cheetah Medical jest producentem urządzeń do monitorowania hemodynamiki pacjenta z szczególnym naciskiem na pomiar objętości wyrzutowej serca (SV). Jest to w 100% nieinwazyjna metoda pomiaru, która za pomocą elektrod pozwala w szybki sposób dać lekarzom pełny obraz hemodynamiki pacjenta w krótkim czasie.

Call Now Button