Defibrylatory i aparaty do masażu serca – resuscytacja
– sprzedaż i dystrybucja

Kontakt

mail: m.dropiewski@viridian.com.pl

tel. + 48 507 964 415

Defibrylatory i aparaty do masażu serca - resuscytacja - sprzedaż i dystrybucja

Kluczowym segmentem działalności Viridian Polska jest sprzedaż i dystrybucja defibrylatorów oraz aparatów do masażu serca. Jeśli chodzi o segment defibrylatorów, w naszej ofercie sprzedaży znajdują się:

  • defibrylator kliniczny Efficia DFM100 Philips spełniający wymagania wyspecjalizowanego personelu medycznego,
  • defibrylatory AED przeznaczone dla osób udzielających pierwszej pomocy.

Mając dostęp do defibrylatorów AED, jesteś gotowy by pomóc uratować życie drugiemu człowiekowi, u którego wystąpiło nagle zatrzymanie krążenia. NZK to jednostka chorobowa, która może pojawić się u każdego człowieka niezależnie od wieku, płci czy rodzaju wykonywanej pracy. Defibrylator AED HeartStart FRx i HS1 firmy Philips został wyposażony w funkcję Life Guidance, która krok po kroku prowadzi osobę udzielającą pomocy przez wszystkie czynności ratujące życie – od momentu przyklejenia elektrod na ciele pacjenta, przez wykonanie szybkiej defibrylacji, aż do podjęcia czynności resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Defibrylator AED został stworzony z myślą o tym, aby każdy był w stanie go użyć dlatego jest łatwy w obsłudze. Dodatkowo defibrylator AED daje wyraźne komunikaty głosowe oraz instruktaż RKO, co skutecznie pomaga w prowadzeniu czynności ratunkowych u poszkodowanych z nagłym zatrzymaniem krążenia. Polecenia głosowe wydawane przez defibrylator AED są wydawane zgodnie z szybkością działań osoby udzielającej pomocy, czyli dopiero wtedy, gdy jest ona na to gotowa. Cały system opracowany został w taki sposób, aby udzielający pomocy nie czuli się poganiani, spowalniani ani przytłaczani informacjami. Defibrylator AED posiada łatwą konfiguracje, daje wyraźne komunikaty głosowe i wyposażony został w solidną konstrukcje – wszystkie te właściwości sprawiają, że defibrylatory HeartStart FRx i HS1 są idealnym rozwiązaniem dla wszystkich osób udzielających pomocy na miejscu zdarzenia, niezależnie od miejsca i warunków atmosferycznych.

Defibrylator/monitor Efficia DFM100, to urządzenia opracowane i zaprojektowane z myślą o korzystaniu przez wyspecjalizowane szpitalne zespoły resuscytacyjne, operatorów, lekarzy, pielęgniarki i zespoły ratownictwa medycznego w celu ratowania zdrowia i życia pacjentów – dorosłych, dzieci i niemowląt. Ten defibrylator kliniczny spełnia zaawansowane wymagania personelu, zapewniając wysoki poziom opieki medycznej, wymagającej szybkiego podejmowanie trafnych decyzji związanych z przebiegiem leczenia pacjentów w placówkach medycznych oraz w miejscu akcji ratunkowej. Defibrylator kliniczny Efficia DFM100 jest przenośnym urządzeniem, prostym i intuicyjnym w obsłudze, niezwykle funkcjonalnym, z dużym, czytelnym wyświetlaczem, zaprojektowanym z wykorzystaniem sprawdzonych technologii firmy Philips. Posiada cztery tryby kliniczne: monitorowanie, defibrylację ręczną /kardiowersję, defibrylację automatyczna AED dwufazowym impulsem defibrylacyjnym SMART Biphasic, stymulację zewnętrzną oraz dodatkowe tryby opcjonalne.

W trybie monitorowania w zależności od użytego kabla EKG można wyświetlić 3 lub 6 krzywych EKG. W trybie defibrylacji ręcznej możliwa jest trzystopniowa defibrylacja (wybór energii od 1 do 200J, ładowanie w przeciągu 5 sekund, dwufazowa defibrylacja) wykonywana przez użytkownika po analizie zapisu EKG.

W trybie defibrylacji automatycznej monitor/defibrylator Efficia DFM100 analizuje zapis EKG pacjenta i określa czy wykonanie defibrylacji jest wskazane. Polecenia głosowe oraz wyświetlane na wyświetlaczu proste instrukcje prowadza użytkownika przez 2-stopniowy proces defibrylacji (ładowanie i defibrylacja). Na życzenie klienta defibrylator może być wyposażony w:– tryby stymulacji zewnętrznej, – tryb nieinwazyjnego pomiaru ciśnienia krwi, – tryb monitorowania SPO2, – tryb monitorowania NIBP, – tryb monitorowania stężenia CO2.

Opcjonalny tryb stymulacji zewnętrznej pozwala na prowadzenie nieinwazyjnej stymulacji przezskórnej rytmu serca. Impulsy stymulacyjne doprowadzane są za pomącą wielofunkcyjnych elektrod defibrylacyjnych w trybie stałym lub na żądanie:Opcjonalny tryb nieinwazyjnego pomiaru ciśnienia krwi przeznaczony, Opcjonalnie tryb monitorowania SpO2 przeznaczona jest do użytku gdy konieczna jest ocena poziomu utlenowania krwi pacjenta, Opcjonalny tryb monitorowania NIBP jest przeznaczony do wykonywania nieinwazyjnych pomiarów ciśnienia tętniczej krwi pacjenta, Opcjonalny tryb monitorowania stężenia CO2 jest wskazany do stosowania, gdy celowa jest ocena końcowo-wydechowego stężenia CO2 i częstości oddechów w drogach oddechowych pacjenta.

Ambulanc CPR E6 to prosty w obsłudze aparat do automatycznego masażu serca (kompresji klatki piersiowej) pacjenta stosowany w przypadku zatrzymania akcji serca. Viridian Polska Sp. z o.o. jako autoryzowany dystrybutor prowadzi sprzedaż aparatów do masażu serca na terenie całego kraju.

Resuscytacja krążeniowo-oddechowa tylko na szkoleniach z pierwszej pomocy wygląda prosto i bezproblemowo. W rzeczywistości reanimacja dokonywana jest w najróżniejszych warunkach, począwszy od oddziałów szpitalnych po szlaki turystyczne w górach przy ujemnej temperaturze. Ambulanc E6 jest urządzeniem, które wyręcza ratownika medycznego, lekarza, pielęgniarkę przy wykonywaniu masażu serca. Reanimacje często trwają ponad 30 min, a każda minuta jest na wagę złota. Człowiek po kilku minutach wykonywania masażu serca męczy się i niezbędna jest pomoc innej osoby. Zastosowanie Ambulanc E6 w celu wykonywania kompresji klatki piersiowej pozwala odciążyć zespół reanimujący od fizycznej pracy, zaoszczędzić czas i skupić się na innych niezbędnych czynnościach medycznych ratujących życie pacjenta. Ambulanc CPR E6 to automatyczne i w pełni elektryczne urządzenie wykonujące uciśnięcia klatki piersiowej o stałej częstotliwości i głębokości zgodnymi zarówno z amerykańskimi przepisami (AHA) jak i europejskimi wytycznymi resuscytacji (ERC). Aparaty do masażu serca są urządzeniami przenośnymi, a wszystkie niezbędne akcesoria spakowane są w specjalnym plecaku. Jedna bateria pozwala na wykonywanie ucisków klatki piersiowej przez 45 min (lub 90min w przypadku 2 baterii) w trybie 30:2 z przerwą na wykonanie oddechów ratowniczych oraz ciągłym trybie uciśnięć.

Call Now Button

Adres:

ul. Morgowa 4 04-224 Warszawa woj. mazowieckie

Kontakt:

+48 22 844 30 30 viridian@viridian.com.pl Kontakt Polityka prywatności Blog

Godziny przyjęć:

pon-pt 8:00-16:00

Copyright © Viridian Polska Sp. z o.o.