Monitory, komputery, tablety, wózki medyczne
– sprzedaż i dystrybucja

Komputery, tablety, monitory, wózki medyczne - sprzedaż i dystrybucja

Advantech jest wiodącym graczem na światowym rynku opieki zdrowotnej, posiadającym ponad 10-letnie doświadczenie w branży. Rozwinął kluczowe kompetencje swojego działu Intelligent Healthcare we współpracy z międzynarodowymi producentami sprzętu medycznego i integratorami systemów.

Viridian Polska w swoim portfolio posiada szeroką gamę innowacyjnych rozwiązań proponowanych przez Advantech, który specjalizuje się w tworzeniu środowisk opieki zdrowotnej skoncentrowanych na pacjencie. Oferuje zintegrowanie platform i usługi ukierunkowane na konkretne zastosowania w placówkach medycznych. Zapewnia również sprzedaż i dystrybucję wysokowydajnych produktów klasy medycznej od Advantech (komputery medyczne, tablety medyczne, monitory medyczne, wózki medyczne) przeznaczonych do nieprzerwanych, krytycznych aplikacji opieki zdrowotnej takiej jak monitorowanie bólu. Każdy monitor medyczny od firmy Advantech daje wiele możliwości, dzięki obsłudze urządzenia za pomocą ekranu dotykowego. W ten sposób można o wiele szybkiej i sprawniej kontrolować stan pacjenta.

Advantech oferuje bezwentylatorową serię komputerów medycznych z medycznymi certyfikatami bezpieczeństwa UL60601-1, EN60601-1 i IEC6060. Komputery medyczne – seria POC obsługują ekran wielodotykowy i można je łatwo zintegrować z istniejącą bazą sprzętu. Energooszczędny komputer medyczny zapewnia wysoką wydajność obliczeniową. W ofercie od firmy Advantech znajdują się również wielofunkcyjne ekrany. Monitory medyczne są cenione przez wielu lekarzy nie tylko za ich praktyczność, ale także za design oraz łatwe utrzymanie w czystości.

Obecnie dział iHealthcare w firmie Advantech oferuje rozwiązania dla komputerów stacjonarnych, zintegrowanych sal operacyjnych, inteligentnych oddziałów szpitalnych, administracji leków zamkniętych i aplikacji telemedycznych. Firma Viridian Polska jest autoryzowanym partnerem Advantech w zakresie sprzedaży i dystrybucji rozwiązań dla sektora opieki zdrowotnej. Podstawowa oferta Advantech o segmencie IHealthcare obejmuje komputery medyczne, wózki medyczne, inteligentne systemy zasilania, monitory medyczne, monitory LCD oraz tablety medyczne.

W obszarze komputerów medycznych, Advantech oferuje serię komputerów bez wentylatora z certyfikatami bezpieczeństwa medycznego UL60601-1, EN60601-1 i IEC6060. Komputery medyczne serii POC wyposażone są w ekran wielodotykowy. Można je łatwo zintegrować z istniejącymi konfiguracjami sprzętu w placówce medycznej. Energooszczędny komputer medyczny zapewnia wysoką wydajność obliczeniową w celu poprawy usług opieki zdrowotnej.

Wózki medyczne AMiS są wózkami mobilnymi zaprojektowanymi do optymalizacji czynności w miejscu opieki i opieki nad pacjentem. Wyposażone w komputer ze stacją roboczą i akumulator LiFePO4, seria AMiS zapewnia wysoką wydajność obliczeniową i jest inteligentną opcją alternatywną dla stacjonarnych stacji roboczych. Inteligentne systemy zasilania iPS firmy Advantech, z najnowszym przemysłowym i wymiennym (hot-swap) akumulatorem litowo-jonowym, stanowi rozwiązanie klasy medycznej w obszarze długotrwałego źródła energii między innymi dla medycznych wózków komputerowych. Monitory LCD Advantech zapewniają najwyższej jakości obrazy dla systemów obrazowania endoskopowego i chirurgicznego dzięki pełnej linii produktów od 19-calowych rozwiązań SXGA do 84-calowych UHD. Advantech wyposaża swoje monitory medyczne w pełną gamę różnorodnych analogowych/cyfrowych wejść i wyjść oraz technologii BLT (Brightness Leveling Technology). Chirurdzy, lekarze o różnych specjalnościach i integratorzy systemów mogą znaleźć wysokiej jakości i niedrogie rozwiązania dla dowolnych aplikacji i ich środowiska OR z asortymentu wyświetlaczy Advantech. Tablety medyczne Advantech są wyposażone w baterię LiFePO4 do obsługi komputerów przenośnych w Mobile Clinical Assistant (MCA). Nasze tablety medyczne ze zintegrowaną technologią wspierającą przepływ pracy umożliwiają szpitalom między innymi usprawnienie podawania leków i dokumentacji. Tablety medyczne sprawiają, że opieka nad pacjentem jest skutecznie usprawniona.

Call Now Button

Adres:

ul. Morgowa 4 04-224 Warszawa woj. mazowieckie

Kontakt:

+48 22 844 30 30 viridian@viridian.com.pl Kontakt Polityka prywatności Blog

Godziny przyjęć:

pon-pt 8:00-16:00

Copyright © Viridian Polska Sp. z o.o.