Elektrody do EKG

Elektrody do EKG to akcesoria, które pozwalają na monitorowanie i analizę aktywności elektrycznej serca. Są one niezbędnym narzędziem dla lekarzy kardiologów, umożliwiającym szybką i dokładną diagnostykę różnorodnych schorzeń tego organu. Główną funkcją elektrod jest detekcja i przenoszenie impulsów elektrycznych generowanych przez serce do aparatu EKG. W ramach oferty dystrybutora Viridian Polska proponujemy wiele wariantów o różnorodnej specyfikacji.

EKG elektrody – dostępne rodzaje

Istnieje kilka typów elektrod EKG, które różnią się m.in. miejscem umieszczenia na ciele pacjenta oraz sposobem zastosowania.
W ramach naszej oferty proponujemy wyłącznie elektrody jednorazowe EKG, wykorzystywane głównie w środowisku szpitalnym. Jak nazwa wskazuje, są one przeznaczone do jednorazowego użytku. Uzyskanie precyzyjnych wyników możliwe jest za pomocą prawidłowego umieszczenia elektrod EKG na ciele pacjenta oraz zapewnienie dobrej przewodności sygnału. Skóra w miejscu aplikacji powinna być czysta i sucha.

Elektrody do EKG – skuteczna diagnostyka kardiologiczna

Elektrody do EKG są nieodłącznym elementem diagnostyki kardiologicznej. Różnorodność dostępnych typów tych akcesoriów oraz dbałość o ich prawidłową aplikację i konserwację gwarantują skuteczność i precyzję badania EKG. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami. Oprócz wysokojakościowych produktów oferujemy także profesjonalne doradztwo – w przypadku pojawienia się jakichkolwiek pytań dotyczących naszego asortymentu zapraszamy do kontaktu.

Call Now Button

Adres:

ul. Morgowa 4 04-224 Warszawa woj. mazowieckie

Kontakt:

+48 22 844 30 30 viridian@viridian.com.pl Kontakt Polityka prywatności Blog

Godziny przyjęć:

pon-pt 8:00-16:00

Copyright © Viridian Polska Sp. z o.o.