Elektrody do defibrylatora

Elektrody do defibrylatora Philips to niezbędne akcesoria do urządzenia automatycznej defibrylacji zewnętrznej służącego do udzielania pierwszej pomocy w przypadku nagłego zatrzymania krążenia. Są one kluczowe do jego poprawnego działania. Elektrody do defibrylacji służą do dostarczania impulsów elektrycznych do serca pacjenta w celu przywrócenia prawidłowego rytmu. Akcesoria zapakowane są w wytrzymałe opakowanie, które zapewnia im odpowiednią ochronę. Elektrody AED Philips składają się z dwóch części – elektrody dociskowej i klipowej. Są one samoprzylepne, co zapewnia łatwe umieszczenie ich na ciele pacjenta. Dzięki mocnemu mocowaniu elektrody nie będą przemieszczać się w trakcie wykonywania czynności ratowniczych.

Innowacyjne i uniwersalne elektrody do defibrylatora marki Philips

Elektrody do defibrylatora marki Philips wyróżniają się innowacyjnością, ponieważ mogą być stosowane do różnych kategorii wiekowych pacjentów. Oznacza to, że można wykorzystywać je zarówno w przypadku osób dorosłych, jak i dzieci – w przypadku wieku poniżej 8 lat lub wagi mniejszej niż 25 kg, należy jednak zastosować klucz pediatryczny. Wybierając przedstawione elektrody do AED ogranicza się konieczność nabywania akcesoriów przeznaczonych dla różnych grup wiekowych.

Odpowiednio oznaczone elektrody AED

Elektrody AED zawierają rysunki instruktażowe, które informują o dokładnym ich rozmieszczeniu na klatce piersiowej pacjenta. Jest to bardzo ważne ze względu na to, że z urządzenia może korzystać nie tylko profesjonalny personel medyczny. Defibrylator i elektrody zazwyczaj znajdują się w miejscach użyteczności publicznej, gdzie w razie potrzeby każdy może ich użyć. Zastosowanie grafik instruktażowych sprawia, że nawet osoby nieprzeszkolone z ich obsługi mogą udzielić konieczną pomoc w kryzysowych sytuacjach.

Elektrody szkoleniowe do stosowania podczas treningów i symulacji

Sklep Viridian Polska w swojej ofercie zawiera także elektrody szkoleniowe. Odgrywają one istotną rolę podczas ćwiczeń wykonywanych przez personel medyczny w trakcie treningów i symulacji. Umożliwiają one praktyczne doskonalenie umiejętności ratowania życia. Ich ważną cechą jest bezpieczeństwo, ponieważ nie generują rzeczywistego impulsu defibrylacyjnego.

Call Now Button

Adres:

ul. Morgowa 4 04-224 Warszawa woj. mazowieckie

Kontakt:

+48 22 844 30 30 viridian@viridian.com.pl Kontakt Polityka prywatności Blog

Godziny przyjęć:

pon-pt 8:00-16:00

Copyright © Viridian Polska Sp. z o.o.