Akcesoria do pulsoksymetrów

Szeroka oferta akcesoriów do pulsoksymetrów sprawia, że profesjonaliści medyczni mogą dostosować ich wybór do indywidualnych potrzeb pacjentów. Są one dostępne zarówno w wariantach jednorazowych, jak i wielorazowych, a także w różnych rozmiarach i konfiguracjach, aby dostosować się do różnych grup pacjentów. Tak szeroka różnorodność umożliwia dokonanie precyzyjnych i niezawodnych pomiarów. Oferowane czujniki są łatwe w użyciu, a dodatkowe akcesoria, takie jak przedłużacze i kable łączące, zapewniają elastyczność i kompatybilność z innymi urządzeniami. Akcesoria do pulsoksymetrów znajdujące się w naszej ofercie są doskonałym wyborem dla placówek medycznych na różnych poziomach opieki zdrowotnej.

Czujniki wielorazowe – akcesoria do pulsoksymetrów wielokrotnego użytku

Czujniki wielorazowe to akcesoria do pulsoksymetrów dostępne w naszej ofercie są zoptymalizowane pod kątem potrzeb każdego oddziału szpitala, a ich niewygórowana cena pozwala na znaczne obniżenie całkowitych kosztów monitorowania saturacji. Czujniki wielorazowe są łatwe w utrzymaniu w czystości, dzięki czemu stosować je można w sterylnym środowisku szpitalnym. Zostały wyposażone w zaawansowaną technologię umożliwiającą automatyczną korekcję położenia diod LED, co gwarantuje szybkie i precyzyjne odczyty saturacji. Ich przemyślana konstrukcja natomiast minimalizuje zakłócenia wyników spowodowane ruchami pacjenta.

Bezpieczne akcesoria do pulsoksymetrów – czujniki jednorazowe

Akcesoria do pulsoksymetrów jednorazowe umożliwiają monitorowanie pacjenta przez cały okres pobytu w szpitalu. Takie rozwiązanie zmniejszenia ryzyko krzyżowego przeniesienia zakażenia, gdyż czujnik jest przeznaczony do użytku przez jednego pacjenta.
Lekka i ergonomiczna budowa ułatwia jego wsunięcie na palec. Dobrze wentylowana budowa zmniejsza ryzyko podrażnień i nacisku na skórę, przyczyniając się do zwiększenia komfortu pacjenta. Czujnik umożliwia uzyskanie rzetelnych i dokładnych odczytów SpO2.

Call Now Button

Adres:

ul. Morgowa 4 04-224 Warszawa woj. mazowieckie

Kontakt:

+48 22 844 30 30 viridian@viridian.com.pl Kontakt Polityka prywatności Blog

Godziny przyjęć:

pon-pt 8:00-16:00

Copyright © Viridian Polska Sp. z o.o.