Akcesoria do pomiaru temperatury

W ofercie sklepu Viridian proponujemy wiele wariantów akcesoriów do pomiaru temperatury. Znaleźć tu można zarówno produkty uniwersalne, jak i takie, o specjalnej budowie, przystosowane do niemowląt i małych dzieci. Wśród naszego asortymentu proponujemy także jednorazowe sondy temperaturowe oraz warianty wielokrotnego użytku. Oferując różnorodność modeli i typów, dostosowanych do specyficznych potrzeb sektora zdrowotnego jesteśmy w stanie zapewnić dostęp do odpowiednich akcesoriów.

Czujniki medyczne – przystosowane dla pacjentów w każdym wieku

Proponujemy czujniki medyczne rektalno-przełykowe. Dostępne są one w różnych wariantach, aby dopasować się do specyficznych potrzeb pacjentów. Wyróżniamy modele medycznego czujnika temperatury z przeznaczeniem dla osób dorosłych, a także specjalne wersje dla dzieci. Warianty te zostały pokryte winylem. W ten sposób producent zapewnił komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Jest to szczególnie ważne w przypadku czujnika temperatury z sondą stosowanego u wrażliwych pacjentów, takich jak dzieci. Dzięki nim możliwe jest dokładne monitorowanie temperatury wewnętrznej ciała.

Nieinwazyjny miernik temperatury z sondą

W ramach naszego asortymentu oferujemy także miernik temperatury z sondą przeznaczony do stosowania na powierzchni skóry. Takie propozycje są nieinwazyjne i łatwe w użyciu. Cechy te sprawiają, że stanowią one idealne rozwiązanie do monitorowania temperatury ciała pacjentów w różnym wieku i stanie zdrowia. Mogą być stosowane w wielu sytuacjach klinicznych. Taki rejestrator temperatury z sondą znajdzie zastosowanie zarówno w opiece domowej, jak i podczas zaawansowanych procedur szpitalnych.

Akcesoria do monitorowania temperatury w ofercie Viridian – profesjonalne rozwiązania

Dokładne monitorowanie temperatury jest niezbędne w wielu aspektach opieki zdrowotnej. Z tego powodu oferujemy różnorodne akcesoria do mierzenia temperatury. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. W przypadku pojawienia się pytań lub wątpliwości nasi wykwalifikowani pracownicy są zawsze gotowi, by udzielić fachowej porady i pomocy w wyborze odpowiedniej sondy do pomiaru temperatury. Niezależnie od indywidualnych potrzeb, z pewnością znajdą Państwo u nas produkty, które będą doskonałym uzupełnieniem profesjonalnego wyposażenia medycznego.

Call Now Button

Adres:

ul. Morgowa 4 04-224 Warszawa woj. mazowieckie

Kontakt:

+48 22 844 30 30 viridian@viridian.com.pl Kontakt Polityka prywatności Blog

Godziny przyjęć:

pon-pt 8:00-16:00

Copyright © Viridian Polska Sp. z o.o.