Akcesoria CO2

Monitorowanie poziomu CO2 w organizmie pacjenta jest kluczowe w wielu sytuacjach medycznych. Nieprawidłowy poziom może być oznaką wielu poważnych schorzeń, takich jak niewydolność oddechowa, zatorowość płucna, czy zaburzenia metaboliczne. Stałe monitorowanie tego parametru jest także niezbędne w trakcie operacji, zwłaszcza przy zastosowaniu znieczulenia ogólnego. Jest ono konieczne, aby zapewnić bezpieczeństwo pacjenta i możliwość szybkiego reagowania na ewentualne komplikacje. Śledzenie poziomu CO2 może również pomagać w podejmowaniu decyzji dotyczących wentylacji mechanicznej i dostosowywaniu terapii.

Różnorodność akcesoriów CO2 – kaniule donosowe i inne propozycje

W ramach oferty Viridian POlska oferujemy różnorodne warianty akcesoriów do pomiaru CO2 – zarówno w strumieniu głównym, gałęzi bocznej, jak i technologii Microstream. Oferujemy kaniule donosowe, łączniki układu oddechowego, a także liczne zestawy. Wszystkie z proponowanych akcesoriów dostępne są w różnorodnych wariantach dostosowanych do wieku pacjenta. Nasz asortyment składa się z akcesoriów do pomiaru CO2 przeznaczonych zarówno dla osób dorosłych, dzieci, jak i niemowląt i noworodków.

Akcesoria CO2 – kaniule donosowe

Kaniula tlenowa donosowa pozwala także jednocześnie na ciągłe monitorowanie stężenia dwutlenku węgla w wydychanym powietrzu. W ten sposób możliwe jest monitorowanie i ocenianie funkcji oddechowych pacjenta.
Kaniule donosowe są stosunkowo niewielkie i dyskretne, co sprawia, że są mniej uciążliwe dla pacjenta niż maska tlenowa. Istnieją także warianty ustno-donosowe. W takim przypadku Dodatkowy element umieszczany jest w ustach pacjenta zapewniając stabilny przepływ tlenu oraz umożliwiając precyzyjne monitorowanie poziomu CO2, nawet jeśli nos pacjenta jest zatkany.

Call Now Button

Adres:

ul. Morgowa 4 04-224 Warszawa woj. mazowieckie

Kontakt:

+48 22 844 30 30 viridian@viridian.com.pl Kontakt Polityka prywatności Blog

Godziny przyjęć:

pon-pt 8:00-16:00

Copyright © Viridian Polska Sp. z o.o.