O NAS

NASZA FIRMA

Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu oraz realizacji systemów monitorowania pacjentów dla potrzeb kardiochirurgii, chirurgii, kardiologii, intensywnego nadzoru anestezjologicznego oraz szpitalnych oddziałów ratownictwa medycznego. Niepodważalną wartością naszej spółki są jej pracownicy.

Dzięki ich profesjonalizmowi i zaangażowaniu, od początku działalności w roku 1999, mieliśmy przyjemność wyposażyć w urządzenia i akcesoria medyczne dziesiątki klinik i setki oddziałów szpitali w całej Polsce. Dostarczana przez nas aparatura medyczna firmy Philips, Advantech, Masimo, Ambul, TofCuff, HeRo i wielu innych, stanowi najskuteczniejsze narzędzie pracy lekarzy-specjalistów gwarantując jednocześnie – poprzez system aktualizacji w miarę rozwoju produktu – bezpieczeństwo zainwestowanych przez naszych klientów środków.

Bogata i bardzo różnorodna oferta handlowa Viridian Polska zawiera aparaturę medyczną czołowych światowych producentów :

  • Philips, główny partner handlowy: kardiomonitory stacjonarne i transportowe, defibrylatory, aparaty EKG, zintegrowane systemy monitorowania, respiratory, akcesoria medyczne,
  • Advantech: komputery medyczne, tablety medyczne i wózki medyczne,
  • Masimo: pulsoksymetry i akcesoria,
  • Ambul : urządzenie do kompresji klatki piersiowej,
  • TofCuff: monitory zwiotczenia.

NASZA MISJA

  • być szeroko rozpoznawalnym i pozytywnie postrzeganym partnerem handlowym Philips Healthcare oraz Advantech, Masimo i innych
  • osiągać znaczący wzrost obrotów w kolejnych latach działalności
  • osiągnąć pełne zadowolenie klienta w zakresie: adekwatności doboru sprzętu, terminowości dostaw, jakości wykonywanych instalacji, poprawności i skuteczności szkoleń z obsługi dostarczanego sprzętu oraz szybkości i jakości wykonywanych usług serwisowych

Deklaruję, że prace dotyczące spełniania wymagań i doskonalenia Zintegrowanego Systemy Zarządzania Jakością  stanowią priorytety dla naszej Spółki.

PREZES ZARZĄDU

Tomasz  Woźnicki

35Zespół
25Lata doświadczeń
500Placówki medyczne
1000Liczba produktów w portfolio

CO NAS WYRÓŻNIA

Podstawą rozwoju naszego przedsiębiorstwa jest zdobywanie zaufania naszych stałych i nowych klientów poprzez doskonalenie Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2015 i ISO 13485:2016.

Jako autoryzowany partner handlowy wiodących producentów aparatury medycznej staramy się osiągnąć 100% poziomu zadowolenia klienta w zakresie: adekwatności doboru sprzętu, terminowości dostaw, jakości wykonywanych instalacji, poprawności i skuteczności szkoleń z obsługi dostarczanego sprzętu oraz szybkości i jakości  wykonywanych usług serwisowych. Podstawą rozwoju naszego przedsiębiorstwa jest zdobywanie zaufania naszych stałych i nowych klientów poprzez ciągłe doskonalenie. Możemy poszczycić się pracą w certyfikowanym przez TUV Nord Zintegrowanym Systemie Zarządzania Jakością, zgodnym z normami ISO 9001:2015 i ISO 13485:2016.

Wykorzystanie proponowanych przez nas technologii gwarantuje najnowocześniejsze narzędzie pracy lekarzy-specjalistów, bezpieczeństwo pacjentów oraz zainwestowanych przez naszych klientów środków. Prowadzona równocześnie z sektorem sprzedaży i dystrybucji aparatury oraz systemów medycznych, działalność serwisowa, pozwala na zapewnienie optymalnego wykorzystania oraz konserwacji dostarczania aparatury i systemów medycznych. Gwarantujemy doświadczony zespół certyfikowanych serwisantów posiadających najwyższe umiejętności i doskonałą znajomość produktów, a nasze tablety medyczne i wszelkie inne sprzęty zachwycą Państwa wysoką jakością.

NASZA AKTYWNOŚĆ

25 lat doświadczenia pozwoliło nam poznać i zrozumieć realia polskiego rynku medycznego. Poprzez obecność naszego sprzętu w czołowych jednostkach medycznych, budujemy zaufanie do marki oraz jakości usług, które ciągle doskonalimy. Kilka razy w roku uczestniczymy w szkoleniach produktowych organizowanych przez naszych partnerów biznesowych i dostawców produktów. Szkolimy się zarówno w Polsce jak i za granicą. Zdobywamy wiedzę u źródła i pod czujnym okiem międzynarodowych ekspertów. Mamy możliwość poznania produktów i zgłębienia ich tajników i funkcjonalności.

Nasza działalność, to oprócz sprzedaży i dystrybucji systemów oraz aparatury medycznej, działalności serwisowej, również pełne zaangażowanie społeczne i charytatywne. Wspomagamy fundacje i organizacje, które pomagają przetrwać pacjentom trudną hospitalizację. Sami dbamy o swoje zdrowie i  kondycję fizyczną. Między innymi współtworzymy prężnie działający team rowerowy.

Celem zespołu Viridian Polska jest tworzyć optymalne i innowacyjne rozwiązania, bazując na dobrych relacjach z naszymi klientami i partnerami handlowymi. Wszystko to zmierza, do harmonijnego, spójnego i godnego zaufania kierunku działania całej naszej firmy: Partnerstwo dla dobra Pacjentów.

Call Now Button

Adres:

ul. Morgowa 4 04-224 Warszawa woj. mazowieckie

Kontakt:

+48 22 844 30 30 viridian@viridian.com.pl Kontakt Polityka prywatności Blog

Godziny przyjęć:

pon-pt 8:00-16:00

Copyright © Viridian Polska Sp. z o.o.